bilgi@rotsanplastik.com       

  • Her Gün - Sat 8:00 - 18:00, Pazar - Kapalı      

 

 

Firma Profili

 

 ROTSAN PLASTİK ; Konya da 2005 yılından günümüze endüstriyel Plastik ürünlerin imalat ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir.Firmamız; Su depoları , İlaçlama depoları, asit depoları, çocuk park ekipmanları, rotasyon makina ve rotasyon kalıp ihtiyacına "ROTSAN PLASTİK" kalitesi ve farkıyla cevap vermek için kurulan firmamız, geniş yelpazedeki ürünleri ile tüm plastik depo ihtiyaçlarınıza kaliteli ve ekonomik çözümler sunmaktadır.


Birinci sınıf polietilen maddeden imal ettiğimiz "Rotsan Plastik" Etiketli ürünlerimiz ülkemizin dört bir yanına pazarlanmış ve pazarlanmaya da devam etmektedir.
Polietilen Su depolarımızı 250 litreden 5000 litreye kadar değişen hacimlerde üretmekteyiz. Su ve kimyasal saklanmasında veya stoklamasında kullanılan polietilen depolarımızın bağlantı çıkışları sarı pirinçtir. İlaçlama depoları ve özel sipariş ürünlerimizi de yine istenilen ölçü, ebat ve renklerde imal etmekteyiz.


Konya da su depoları ve ilaçlama depoları imalat sektöründe günümüz teknolojisine uyum sağlayan bir anlayış içinde her geçen gün daha da gelişmekte ve büyümekte olan firmamız siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti ve en iyi ürünü sunma anlayışı ile çalışmaktadır.


Vizyon ;


Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.


Misyon;


Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak.