bilgi@rotsanplastik.com       

  • Her Gün - Sat 8:00 - 18:00, Pazar - Kapalı      

 

 

Firma Profili

 

 Rotsan Plastik olarak 2005 yılından günümüze kadar endüstriyel plastik ürünlerin imalatını yaparak sektöre yenilikçi ve özgün ürünler ile hizmet etkmekteyiz. Konya' da 200 m² alanda hizmete başladığımız yolculuğumuz 15000 m² alan ile devam etmektedir.


Firmamız; su depoları, ilaçlama depoları, asit depoları, çocuk park ekipmanları, rotasyon makina ve rotasyon kalıp ihtiyaçlarınıza ve tüm plastik depo ihtiyaçlarınıza geniş yelpazedeki ürünlerimiz ile zaman-fiyat-kalite yönünden en uygun koşullarda sahip olmanız için çalışmaktadır. Birinci sınıf polietilen maddeden imal ettiğimiz "Rotsan Plastik" etiketli rotasyon makinaları, rotasyon kalıpları ve özel talep üzerine imalatını yaptığımız tüm plastik depo ürünlerimiz ülkemizin dört bir yanına pazarlanmış ve pazarlanmaya devam etmektedir.


Rotsan Plastik, uzman kadrosu ile günümüz teklonojisine uyum sağlayan bir anlayış içinde her geçen gün daha da gelişmekte be büyümekte olup siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti ve en iyi ürünü sunmak için çalışmaktadır. Kuruluşumuzdan bugüne kadar gelişen ve büyüyen makine parkurumuz, teknik imkanlarımızla siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Depo imalat dektöründe uluslararası standartlardaki ürünlerimiz, satış sonrası hizmet, müşteri memnuniyeti, temel değerlerimiz ile lider ve çevre dostu bir firma olarak güçlü, saygın ve örnek bir marka yolundaki hizmetlerimiz devam etmektedir.